Zmiana danych firmy!

Niniejszym zawiadamiamy, że Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum XIII Wydział Gospodarczy w Szczecinie postanowieniem z dnia 13.12.2016 r. wpisał do rejestru przedsiębiorców Spółkę:

SIGMA LIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
71-704 Szczecin, ul. Szymona Konarskiego 14
KRS: 0000652083 NIP: 8513201831: REGON: 366069956,

która przejmuje, zgodnie z treścią art. 55 i art. 55 k.c., firmę SIGMA LIFT Mirosław Zaleski i będzie kontynuować jej działalność.

Zawiadamiając o dokonanych zmianach organizacyjnych, jako następca prawny informujemy o przejęciu wszelkich zobowiązań i wierzytelności firmy SIGMA LIFT Mirosław Zaleski z siedzibą w Szczecinie, zapraszając do dalszej współpracy.

Stąd, począwszy od dnia 20 grudnia 2016 r., prosimy używać danych nowej firmy we wszelkiej korespondencji oraz zamówieniach na usługi lub dostawę towarów.

Przedstawicielstwo w Trójmieście

Mamy przyjemność poinformować, że już od kilku dni mogą Państwo kontaktować się z naszym przedstawicielem w obrębie Trójmiasta. Jest on odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientami naszej firmy na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz okolic. Zapraszamy do zakładki Kontakt, gdzie znajdziecie Państwo dane kontaktowe.

Zapraszamy do sklepu on-line

Mamy przyjemność oddać do Państwa dyspozycji sklep internetowy z asortymentem oferowanym przez naszą firmę. Sukcesywnie będziemy uzupełniać kolejne działy z naszymi produktami. Z uwagi na różnorodność rozwiązań i ich specyfikę, niektóre z oferowanych produktów nie mają podanych cen. Jednak korzystając z koszyka możecie Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat ceny i dostępności towaru tego typu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego sklepu on-line i życzymy udanych zakupów!

Rozszerzenie certyfikatów TDT

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż jako rozszerzenie uzyskanych wcześniej przez naszych pracowników certyfikatów imiennych, firma nasza przeszła pomyślnie proces kwalifikowania technologii.

W związku z tym, nasze technologie wykonywania zaplotów na linach stalowych, zaciskania tulei na linach stalowych oraz zalewania lin stalowych za pomocą żywicy – zostały uznane przez Transportowy Dozór Techniczny jako zgodne z normami europejskimi (PN-EN) oraz spełniające wymogi ustawy o dozorze technicznym.

Protokoły potwierdzające zakwalifikowanie technologii znajdą Państwo w dziale Certyfikaty – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Certyfikat badań penetracyjnych stopnia 2

Mamy zaszczyt poinformować, że pracownik naszej firmy uzyskał CERTYFIKAT Urzędu Dozoru Technicznego, potwierdzający jego kompetencje zgodnie z wymaganiami PN-EN 473 w zakresie BADAŃ PENETRACYJNYCH stopnia 2 (PT-2). Certyfikat wydany przez UDT, mogą Państwo znaleźć w dziale Certyfikaty – zapraszamy do zapoznania się z nim.

Nowe uprawnienia od Transportowego Dozoru Technicznego

Nasza firma uzyskała uprawnienia do modernizacji i naprawy układów cięgnowych w urządzeniach transportu bliskiego (UTB). Certyfikaty wydane przez TDT, mogą Państwo znaleźć w dziale Certyfikaty – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

W dziale Certyfikaty pojawiło się sprostowanie dotyczące błędów umieszczonych na decyzji Transportowego Dozoru Technicznego.

Certyfikaty Transportowego Dozoru Technicznego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wymaganiom rynku, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu specjalizacji naszej firmy o zakończenia lin stalowych wykorzystywanych na dźwignicach. W związku z tym po przejściu weryfikacji i zdaniu egzaminów przed inspektorami Transportowego Dozoru Technicznego, nasi pracownicy uzyskali certyfikaty imienne potwierdzające ich kompetencje w zakresie zaciskania, zaplatania i zalewania zakończeń lin stalowych. Certyfikaty wydane przez TDT CERT posiadający akredytację PCA, mogą Państwo znaleźć w dziale Certyfikaty – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

ISO 9001:2008 w SIGMA LIFT

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma wprowadziła System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2008 i potwierdzony certyfikatem Germanischer Loyd. Od dnia 28 marca 2012 możemy legitymować się certyfikatem dotyczącym produkcji zawiesi, handlu osprzętem przeładunkowym oraz mocującym, a także pełnionych przez nas usług serwisowych. Zeskanowany dokument został umieszczony dziale Certyfikaty.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.