Slide background

Projektowanie i aranżacja Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas wyróżnia

Pracownia Projektowa Innerium jest marką z długoletnim doświadczeniem w obrębie projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat tworzy projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również unikalnej aranżacji wnętrz naszych klientów.

Projektowanie i aranżowanie to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się też w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Cechuje nas różnorodność w obrębie projektów, których się podejmujemy, a także szeroka oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pozytywne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można zobaczyć w zakładce „Projekty”, a ponadto „Realizacje”, gdzie zawarte są  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej działalności i ciągłemu rozwijaniu swojej wiedzy  i umiejętności świadczą usługi na wysokim poziomie, czerpiąc z najlepszych rozwiązań świadczonych przez producentów z branży wnętrzarskiej.

Ofera oraz zdjęcia realizacji: Innerium.pl

Satysfakcja  klienta – naszym celem

Wiemy, jak ważny jest komfort i wygoda we własnym domu, dlatego właśnie to uważamy za cel naszych zadań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na własne gusta klientów, ich sposób życia, potrzeby i oczekiwania, jakie mają od swojego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do zwyczajnego życia a także sposobu, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja mieszkania to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak również korzystne  rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy naszych klientów. Dobrze wiemy że to sposób życia a także dobry smak definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą działalność rozpoczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta oraz elementów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy w czasie spotkania bezpośredniego oferujemy również możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o cenie, zarówno swojej działalności, jak i surowców, z jakich korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współdziałanie z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to dziś nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta reguła dotyczy również wykończenia wnętrz, w jakich mieszkamy  ,bądź pracujemy. Optymalne wykorzystanie mieszkania oraz jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i posiadający doświadczenie architekt wnętrz.

Na szczęście teraz nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz odwrotnie. stosowne, przemyślane i odpowiednio zaaranżowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo i pieniędzy,  i jeszcze zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z usług architekta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet wygodnego wnętrza.

 

Zalety wnętrz zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas marzy o estetycznym i praktycznym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej gamy produktów z branży wnętrzarskiej pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji. To korzyść, ale i wada. Nigdy nie jest łatwo wybrać stosowne kompozycje, dobre surowce i znakomitą jakość. Architekt po zapoznaniu się z życzeniami klienta potrafi stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań, a także powierzchni biurowych czy sklepów – wszelkie typy pomieszczeń zasługują  na optymalne wykorzystanie ich możliwości.

Zdecyduj się na skorzystanie z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a zobaczysz, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy możliwość uczestniczyć w różnych projektach i współpracować z wieloma inwestorami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Często realizacje naszego zespołu były omawiane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie kontrahentów i dokonać tego, że powracają do nas z świeżymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium przedstawiane były w polskich magazynach branżowych i stały się się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Przebywasz w pomieszczeniach, które zachwycają i w jakich czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje duża szansa, że to pomieszczenie jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie mieszkań jest teraz usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności doskonałego efektu, ale również, stawiając na korzystne rozwiązania dopasowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się doskonale do poziomu jego właścicieli,  a do tego spójna wizualnie aranżacja i oryginalne dodatki kreują całość wartą uwagi.

Skorzystanie z usługi architekta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a także wielu godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, akcesoriami i marketach budowlanych. Nawet jeśli lubisz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po niewłaściwe materiały lub zakupisz  produkty niskiej jakości. Architekt wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  również dla Ciebie.

 

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin skrupulatnej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po dokładne oszacowanie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu mieszkania materiałów. Tak dokładny projekt pozwala pokazać, jak będzie wyglądało wnętrze budynku lub mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające mieszkania to wnętrza spójne – spójne więc nie nudne czy „bezpieczne”, ale doskonale zaprojektowane z odpowiednio dobranymi akcesoriami. Architekt wnętrz wybierze elementy, które idealnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój czar. Będą to z pewnością produkty, które będą oddziaływać nie tylko na charakter mieszkania, ale również na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Fachowiec rozumie potrzeby klienta i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju pracy. We wszelkich tych aspektach pamięta o guście swojego klienta a także jego funduszach.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni architekt wnętrz? Z pewnością prócz koniecznych cech charakteru, takich jak skrupulatność, kreatywność i wytrwałość oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać niezbędną wiedzę. Wiedza na temat zasad ergonomii, postrzegania przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to oznaki dobrego projektanta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie jedynie z nowościami w zakresie rozwiązań wnętrzarskich, ale również technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i dynamicznie zmieniające się trendy w aranżowaniu wnętrz.

Konieczna będzie też odwaga. Konstruktywny architekt nie boi się wyzwań i oferowania czegoś całkiem innego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To ważne, aby być przekonanym, że   teraz projektowanie mieszkań nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na projektach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z życzeniami klienta.

Jeżeli ciągle nie przekonaliśmy Cię do faktu, że projektowanie pomieszczeń w domu, mieszkaniu lub biurze to jedyny właściwy środek  na odpowiednie, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań i domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie odmienny wymiar i zachęcają swoim wyglądem do relaksu i odpoczynku.